arama

Kosgeb Kredi Onayı Sms ya da E Posta ile Bildirilmeyen İşletmeler

 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • E-sgk
 • 1 Star
  Loading...

Kosgeb Kredi Onayı Sms ya da Eposta ile Bildirilmeyen İşletmeler

KOSGEB, ihtiyacınız olan krediyi belli faiz oranları veya faizsiz şekilde ve daha birçok etkenlere bakılarak sizlere talep ettiğiniz miktarda para vermektedir. Örneğin; geçtiğimiz şubat ayında 50.000 TL talep eden faizsiz kredi sonuçları açıklanmıştır. KOSGEB ile anlaşmalı olan birçok banka bulunmaktadır. Bu bankalar ile iletişime geçerek KOSGEB kredisi hakkında bilgi edinebilirsiniz.

SGK ve Bağkur borçları bulunan bireyler dahi KOSGEB faizsiz kredisinden faydalanabilirler. KOSGEB tarafından desteklenen bazı projeler de dahil olmak üzere birçok kuruma ve isme faizsiz bir şekilde ve 12 ay geri ödeme yapılmadan kolaylıkla ödeyebileceğiniz kredileri sizlere sunmaktadırlar. KOSGEB hakkındaki tüm bilgilere KOSGEB online internet sitesi üzerinden veya telefon numaralarından ulaşabilirsiniz.

KOSGEB Kredi Sonucu

KOSGEB kurumuna kredi başvurusu yaptıktan sonra sizlere normal şartlarda SMS veya e posta adresi ile kredinizin olumlu sonuçlandığı ifade edilir. Fakat eğer herhangi bir SMS ya da e mail yolu ile size bir bilgi verilmedi ise bu durumu araştırmalısınız. Telefon numaralarından ulaşarak kredi sonucunuz hakkında bilgi alabilirsiniz. Sistem üzerinden sizlere krediniz hakkındaki tüm bilgiler verilir. Sizler de krediniz hakkında gerekli tüm bağlantıları öğrenmiş olursunuz.

Olumlu KOSGEB Kredileri

KOSGEB, her kredi başvurusunu kabul etmemektedir. Bazı durumlarda kredi başvurunuz onaylandığı halde sizlere herhangi bir iletişim yolu ile bu durum haber edilmez. Eğer kredi başvurunuz kabul edilmedi ise zaten SMS veya e posta yolu ile sizlere ulaşılmaz. Bu nedenle, kredi başvurunuzu öğrenmek için ya ilgili telefon numarasına ulaşmalısınız ya da internet üzerinden KOSGEB kredi sonuçlarına, gerekli bilgilerinizi girerek ulaşabilirsiniz. Sizlere her durumda haber verilmeyebilir, bu kredinizin onaylanmadığı anlamına gelmez.

 

 • trenvay
  1 sene önce

  Gerçekten çok yararlı bir makale olmuş. Tesekür ederim.

  6
  yorum beğen