arama

Ziraat Bankası İnternet Bankacılığı ile SGK Prim Borcu Ödeme

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars

Ziraat Bankası, SGK prim borcu ödeme seçenekleri arasında şubelerden, ATM’lerden, İnternet Şubesi’nden ya da çağrı merkezinden ödeme seçenekleri sunuyor.

4A SSK İşveren Cari Prim Borçları

SSK İşveren Cari Primi-25 tercihini kullanarak 26 haneli işyeri sicil numarasıyla sorgulama sonucunda müşteriler işlemini gerçekleştirebiliyor.

4A SSK İşveren Geçmiş Dönem Prim Borçları

SSK İşveren Geçmiş Dönem Primi-22 seçeneği kullanılarak 26 haneli iş yeri sicil numarası ile sorgulama sonucunda ödeme işlemleri kolaylıkla gerçekleştirilebiliyor.

4B Bağ kur Cari Dönem Prim Borçları

Bağ kur Cari Dönem Primi-16 tercihi kullanılarak Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Numarası ile sorgulama sonucunda ödeme işlemi gerçekleştirilebiliyor.

4C Emekli Sandığı Emsan Prim ve Kesenekleri

Emsan Prim Kesenek-14 seçeneği kullanılarak, emekli sandığı sicil numarası ile yapılan sorgulama sonrasında ödeme işlemleri gerçekleştirilebiliyor.

2925 İsteğe Bağlı Tarım SSK Prim Ödemeleri

SSK 2925 Tarım Primi-31 tercihi kullanılarak Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Numarası ile sorgulama sonrası ödeme işlemleri gerçekleştirilebiliyor.

Eski SSK Borçlanmaları

SSK Eski Borçlanmalar-12 seçeneğiyle Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Numarası sorgulama işlemi gerçekleştirilerek ödeme sağlanabiliyor.

Genel Sağlık Sigortası Primleri

GSS Genel Sağlık Sigortası Prim-13 seçeneğinden Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Numarası ile sorgulama sonucu ödeme işlemleri gerçekleştirilebiliyor.

Emekli Çalışanların Sosyal Güvenlik Destekleme Prim Borçları Sorgulaması

Bağ kur SGDP Sosyal Güvenlik Destek Primi-23 seçeneği kullanılarak Türkiye Cumhuriyeti Kimlik numarası ile sorgulama yapıldığı takdirde ödeme işlemi kolaylıkla sağlanabiliyor.

4B Bağ kur 6183/48. Madde Taksit Peşinatları

Bağ kur Taksit Peşinatı-26 seçeneğinden Türkiye Cumhuriyeti Kimlik numarası ile yapılacak sorgulama sonrasında ödeme işlemi sağlanabiliyor.

4C Emekli Sandığı Emsan Ek Karşılık Ödemeleri

Emsan Ek Karşılık Tahsilâtı-15 seçeneğinden emekli sandığı sicil numarası ile sorgulama ve ödeme işlemi gerçekleştirilebiliyor.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Yorum onaylama sistemi etkin; yorumunuzun yayınlanması biraz zaman alabilir.